Pokemon Go'ya 100 Yeni Pokemon

Pokemon Go'ya 100 Yeni Pokemon

En çok oynanan oyunların zirvesinde yer alan Pokemon Go'ya 100 yeni pokemon eklendi.

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan biri olan Pokemon Go'ya yeni bir güncelleme geleceği açıklandı. Oldukça sükseli bir güncelleme ile kullanıcılarını tekrar baştan çıkaracak olan Pokemon Go'nun bu hamlesinin 2016 senesinin sonuna kadar çıkması da konuşulan iddiaların başında geliyor. Oyunun içerisinde yer alan sistemin biraz olsun değişeceği de yapılan güncelleme ile birlikte ortaya çıkmış olacak. Son zamanlarda yaşanan kullanıcı kaybına bağlı olarak yenilenen oyunun sisteminde de değişimler yaşanacak.

Her oyuncunun yanında sürekli olarak dolaşacak birinin olmasını sağlayan güncelleme ile beraber pokemon kullanımının da önü açılmış olacak. Çizgi film olarak düşünüldüğünde Ash ile Pikachu ortaklığı gibi düzenlenecek olan yeni güncellemenin ne zaman kullanıcılara sunulacağı ise henüz netlik kazanmadı. Belli mesafelerde yürüyüş tamamlandığında özel ödülleri de beraberinde getirecek olan yeni güncelleme ile beraber oyun içi satın almaların artıp artmayacağı da merak edilen konuların başında geliyor. 

Pokemon Go'nun yeni dizaynı ile birlikte yeni pokemonların görüntüleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yeni pokemonlar ile beraber oyun içerisinde oluşacak yeni rotalar da kullanıcıları bekliyor. 100 yeni pokemonun eklendiği güncellemenin ardından oyunun kullanım oranları ne derece artacak o da merak konusu, zira oyunun geliştiricileri son dönemde yaşanan düşüşten hiç memnun değil.

pokemon go yeni pokemon pokemon go güncelleme
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor