Apple Mağazaları İkinci El iPhone Satacak

Apple Mağazaları İkinci El iPhone Satacak

Apple'ın mağazalarında yaptığı değişim kapsamında artık ikinci el telefon satışı da mümkün hale geldi.

Apple'ın mağazalarına gittiğinizde görmeye alışık olduğunuz bazı şeyler artık olmayacak. Apple büyük değişimin başlangıcı olarak uygulamaya koyacağı bazı değişiklikleri şimdiden birkaç mağaza içerisinde uygulamaya da koymuş durumda. Kanada ve İngiltere odaklı çalışmaların ilk bölümü Apple mağazalarına gidenleri de bir hayli şaşırtmış vaziyette.

Apple telefonların bağlı olduğu kabloların bundan sonraki dönem için kullanılmayacağını ve bunun ilk adımlarını resmi olarak attığını da açıklamış konumda yer alıyor. Telefonları denemek isteyen kullanıcıların kablolar yüzünden tam olarak kavrayamadıkları cihazları deneme şansının da çok fazla olmadığını ön görmüş vaziyette olan dev teknoloji firması bundan sonra kablo teknolojisinden yararlanmayacak.

Apple'ın bir başka dikkat çeken değişim yönü ise ikinci el telefonların satışı olacak. İşlem görmüş ve yenilenmiş olan telefonları oldukça yüksek bir indirim oranı ile satmaya başlayacak olan Apple'ın bu hamlesi gelirleri de önemli ölçüde arttıracak. iPhone cihazların stoklarda çürümesini engelleyecek olan Apple'ın değişim programlarında sona ne zaman geleceği de merakla bekleniyor. 110 dolara kadar indirim şansı tanıyacak olan Apple bu beklentilerini ne derece başarabilecek ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

apple ikinci el iphone apple mağazaları
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor