İçerde 13. Bölüm İzleyenleri Şaşırttı (Mert’in Celal’e Oyunu)

İçerde 13. Bölüm İzleyenleri Şaşırttı (Mert’in Celal’e Oyunu)

İçerde dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Heyecan dolu yeni bir bölümle beraber izleyenler İçerde 14. Bölüm fragmanının yayınlanmasını beklese de henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. İçerde son bölümde Yusuf Müdür mesleği bırakmaya karar veriyor ve öncesinde Mert’e bir sırrı açıklıyor.

İçerde son bölüm yine aksiyon doluydu. Mert’in Celal Baba’ya ailesini sorması tüm dengeleri değiştirirken Yusuf Müdür’ün görevi gerçekten bırakıp bırakmadığı ise merak konusu oldu. Mert ailesinin olduğunu öğrendikten sonra Coşkun’un peşine düşerken Mert Sarp’ın gizli polis olduğunu öğreniyor.

İÇERDE 13. BÖLÜM ÖZETİ

Mert Celal Baba’ya oyun oynayarak gerçekleri öğrenme peşine düştü. Yüzüklü adam Coşkun’u elinden kaçıran Mert öncesinde ondan bir ailesi olduğunu öğrenmiş ve duygusal olarak yıpranmıştır. Ailesini bulabilmeyi düşünen Mert Coşkun’un peşine düştü.

Mert Coşkun ile alakalı Celal Baba’nın kendisinden ve Melek’ten bir şeyler sakladığını hissederek Celal Baba’ya oyun oynamaya karar verdi. Mert Coşkun’un yaşadığını Celal Baba’ya söyler ve Celal Baba hem öfkelenip hem de endişelenir. Yusuf Müdür ise Sarp’ın polislikten vazgeçmemesi için son bir plan yapar ve uygular.

Celal Baba Köstenceli’nin mallarıyla alakalı sevkıyatı polise kimin ihbar ettiğini öğrenmek için harekete geçerken karşısına patron diye seslenilen bir avukat çıkar. Sarp, Celal ve adamları patronun peşine düşerken, Coşkun füsun ve çocuklarına ulaşmak için yeni bir plan kurar.

İÇERDE 13. BÖLÜM İZLE

içerde içerde 13. bölüm izle içerde son bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor