Avrasya Tüneli Açılışı Yarın Cumhurbaşkanı Katılımıyla Gerçekleşecek

Avrasya Tüneli Açılışı Yarın Cumhurbaşkanı Katılımıyla Gerçekleşecek

Uzun zamandır yapım aşamasında olan Avrasya Tüneli için sona gelindi. Yarın büyük bir törenle açılışı gerçekleşecek olan Avrasya Tüneli açılış öncesinde havadan görüntülendi. Açılış öncesinde hazırlıkları tamamlanan Avrasya Tünelinin Avrupa ve Anadolu yakasındaki çıkışlarında da hazırlıkların tamamlandığı bilgisi verildi.

Yarın gerçekleşecek olan açılışın ihtişamlı olması beklenirken, vatandaşlar tüneli oldukça merak etmekte. Trafiğe çözüm olarak geliştirilen Avrasya Tüneli projesinde çalışmalarda sona gelindi.

AVRASYA TÜNELİ AÇILIŞI NE ZAMAN?

Anadolu ve Avrupa yakalarının deniz altından kara yolu trafiği ile birbirine bağlanacağı Avrasya Tüneli projesi havadan görüntülenerek çalışmalar takip edildi. Avrasya Tüneli’nin çıkışlarındaki tabelaların ve uyarı levhalarının temizlendiği görülürken, açılışla alakalı son rötuşların da yapıldığı bilgisi iletildi. Avrasya Tüneli açılışı yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali yıldırım katılımıyla gerçekleşecek.

Avrasya Tünelinde gerçekleşen çalışmalar civarda bulunan vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilirken, bölgede bulunan vatandaşlardan  Aziz Şengül devletle gurur duyduğunu ifade ederek, böyle bir projenin ülkeye kazandırılmasından mutlu olduğunu belirtti. Birçok projenin arka arkaya geldiğini belirten Aziz Şengül, Cumhurbaşkan’ı Erdoğan ile gurur duyduğunu açıkladı. Vatandaşlardan Adem Çiğdem ise Avrasya Tüneli projesinin güzel bir proje olduğuna değinerek hoşuna gittiğini söyledi. Açılışa geleceğini söyleyen Adem Çiğdem, böyle projeleri görünce heyecanlandığını dile getirdi. 

avrasya tüneli açılışı avrasya tüneli avrasya tüneli ne zaman açılacak
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor