Dizide Düşman Gerçek Hayatta Aşık

Dizide Düşman Gerçek Hayatta Aşık

Başarılı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olma’ın Esra’sı ile geçtiğimiz bölümlerde diziye veda eden Enver’i aşk yaşamaya başladı. Sevcan Yaşar ve Bilgehan Birincioğlu’nun aşkı samimi pozlarla ortaya çıktı. Dizide rol gereği iki düşmana hayat veren ikilinin sette aşk yaşamaya başladıkları konuşuluyor.

Geçtiğimiz gün Yeniköy’de yanaj yanağa sarmaş dolaş görüntülenen Sevcan Yaşar ve Bilgehan Birincioğlu, etrafa aldırış etmeden ele ele tutuşup birbirlerini öptüler. Ancak o sırada fotoğraflarının çekildiğinden habersizdiler. Objektiflere yakalanan Sevcan Yaşar ve Bilgehan Birincioğlu çifti kısa süreli panik yaşarken Sevcan Yaşar’ın sevgilisine korku dolu gözlerle baktığı görüldü. Sevgilisi ise güzel oyuncuyu sakinleştirmeyi başardı.

Enver karakterine hayat veren Bilgehan Birincioğlu senaryo gereği öldürülmüş ve diziye veda etmişti.

SEVCAN YAŞAR KİMDİR?

1990 yılında doğan Sevcan Yaşar 23. Miss Model Of Turkey birincisidir. Yarışma sonrasında Çin’de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında da birinci olan Sevcan Yaşar, Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul’a yerleşen Sevcan Yaşar Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

BİLGEHAN BİRİNCİOĞLU KİMDİR?

1983 yılında doğan Bilgehan Birincioğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olmuştur. 2012-2014 yılları arasında Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Bilgehan Birincioğlu, son olarak Eşkıya Dünyaya hükümdar Olmaz dizisinde Enver karakterine hayat vermiştir.

sevcan yaşar bilgehan birincioğlu eşkıya dünyaya hükümdar olmaz
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor