İski Su Kesintileri Duyurusu (4 İlçede Su Kesintisi Alarmı)

İski Su Kesintileri Duyurusu (4 İlçede Su Kesintisi Alarmı)

Geçtiğimiz hafta Avrupa Yakası’nın büyük bir bölümünde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları zor durumda bırakmıştı. Ulusal şebekede yaşanan arıza nedeniyle hava şartlarının da olumsuz olması etkisiyle elektrik kesintileri saatler sürmüş ve birçok ilçede yaşanmıştı. Bugün ise İski su kesintileri yapılacak ilçeleri açıkladı.

İski su kesintileri duyurusuna göre 4 ilçede bugün sular kesilecek. Vatandaşlar ise su kesintilerinin hangi ilçelerde olacağını merak etmekte. Aynı zamanda su kesintilerinin ne zaman sona ereceği de merak ediliyor. Dünden beri yaşanan su kesintileriyle hayat şartları zorlaşsa da yapılan bakım onarım çalışmaları için kesintiler gerekli. İski planlı kesintileri vatandaiların mağdur olmaması amacıyla önceden paylaşmakta. 5 Ocak Perşembe günü için ise su kesintileri Başakşehir, Beyoğlu, Silivri ve Şişli ilçelerinde olacak.

İşte su kesintisi olacak ilçeler ve saatleri;

Başakşehir

Başakşehir'de İkitelli OSB'de arıza nedneiyle yaşanacak olan su kesintisinin öğleden sonra son bulması bekleniyor.

Beyoğlu

Beyoğlu’nda saat 13:00’a kadar sürecek olan su kesintisinden Kocatepe Mahallesi, Keçeci Mahallesi, Piri Mahallesi, Piri Paşa Mahallesi, Şahkulu Mahallesi, Sütlüce Mahallesi, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Firuz Ağa Mahallesi, Fetihtepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi ve Halıcıoğlu Mahallesi etkilenecek.

Silivri

Silivri’de Gazitepe Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Akören Mahallesi, Büyükkılıçlı Mahallesi ve Fenerköy Mahallesini etkileyen su kesintisinin 15:00’da son bulması bekleniyor.

Şişli

Şişli'de 13:00’a kadar Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Duatepe Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Fulya Mahallesi ve Feriköy Mahallesine su verilmeyecek. 

iski su kesintileri iski su kesintisi
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor