Paramparça Yeni Bölümde Emre Bebek Cansu’nun

Paramparça Yeni Bölümde Emre Bebek Cansu’nun

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Heyecan dolu son bölümün ardından araya yılbaşının girmesiyle beraber Paramparça hayranları dizinin yeni bölümünü bir hafta daha beklemek zorunda kaldı. Paramparça bu akşam 86. bölümü ile ekranlarda izleyenlerle buluşacak.

Paramparça son bölümde Cansu’nun Emre bebeğe olan bağlılığının çok fazla olduğunu gören Dilara bebeğin ailesine para teklif etmişti. Ailenin parayı kabul edip etmeyeceği bilinmezken Paramparça yeni bölümde Ozan gerçek babasının Harun olduğunu öğrenecek. Paramparça yine çok heyecanlı bir bölümle izleyenleri şaşırtmaya geliyor.

PARAMPARÇA 86. BÖLÜM ÖZETİ

Dilara Cansu’nun gün geçtikçe gözünün önünde erimesine dayanamaz ve Emre bebeği para karşılığında alma teklifinde bulunur. Cansu’nun bebekle beraber daha iyi olacağını düşünen Dilara aileye para teklif eder ve galip çıkar. Artık Cansu’nun istediği olmuştur. Ancak Dilara’nın bunu yapmasının yanlış olduğunu düşünenler de vardır. Deniz ve Cihan bebeğin ailesinin evine giderler.

Harun’dan intikam almak isteyen Damir Candan ve Asuman’ı kullanmaya karar vermiştir. Asuman ve Damir’in yakınlaşması ise Candan’ın hiç hoşuna gitmez. Ekrem Bey ise Dilara ile konuşmak istemesine rağmen reddedilmektedir. Bu nedenle de Rahmi Bey’e her şeyi anlatmaya karar verir.

Harun Cihan ve Dilara yakınlaşmasını hissetmiştir. Bu nedenle de konuyla alakalı Dilara ile konuşmak ister.

PARAMPARÇA 86. BÖLÜM FRAGMANI

paramparça paramparça 86. bölüm fragmanı paramparça yeni bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor