İçerde Yeni Bölümde Güvenlik Kamerası Kayıtları Ortalığı Karıştırıyor

İçerde Yeni Bölümde Güvenlik Kamerası Kayıtları Ortalığı Karıştırıyor

Sevilen dizi İçerde bu akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşacak. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanında Sarp ve Mert’in karşılaşıp karşılaşmayacak merak edilirken, son bölümde olanlar da izleyenleri heyecanlandırdı. Sarp’ın Mert’in elinde görüntülerin olduğunu Eylem’den öğrenmesiyle beraber yani bir planın hazırlığı içine girdi.

Mert Sarp ile alakalı görüntüleri Melek’e göstererek ya düşman ya da müttefik olacaklarını söyledi. Melek’in görüntülere ne tepki vereceği merakla beklenirken Sarp’ın görüntüleri yok edip edemeyeceği de bilinmiyor. İçerde yeni bölüm 2 hafta gecikmeli olarak bu akşam Show TV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

İÇERDE 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Celal Melek’e pişmanlığını dile getirmek için her yolu denerken Yeşim onun bu kadar ısrarcı olmasına anlam verememektedir. Yeşim onun öz kızı olmasından şüphelenmeye başlar. Diğer yandan Coşkun’un Mert’ten ailesi karşılığında istediği bilgi ise Mert’in arada kalmasına neden olacaktır.

Sarp Mert’in elinde güvenlik kamerası kayıtlarının olduğunu öğrenmiştir. Sarp ise bu görüntüleri ortadan kaldırmak için harekete geçer. Yusuf Müdür hala yoğun bakımdayken ziyaretine gizemli bir kadın gelir. Melek Celal’e olan tepkisini telefonlarına çıkmayarak göstermektedir. Alyanak ise Celal’in düşmanı olarak sokaklardadır. Ancak Celal ile olan anlaşmasına karşılık onun düşmanlarını bulmak için uğraşmaktadır.

İçerde yeni bölüm yine heyecanlı ve bol aksiyonlu geçecek gibi duruyor.

İÇERDE 16. BÖLÜM FRAGMANI

içerde içerde yeni bölüm içerde 16. bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor