Bana Sevmeyi Anlat Yeni Bölümde Haşmet ve Berna Yüzleşmesi

Bana Sevmeyi Anlat Yeni Bölümde Haşmet ve Berna Yüzleşmesi

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Sevilen dizinin son bölümünde yaşananlar herkesi üzmüş, ancak Çiçek’in bulunmasıyla beraber büyük sevinç yaşanmıştı. Geçtiğimiz hafta hiçbir dizi yayınlanmazken Bana Sevmeyi Anlat hayranları rahatlıkla yeni bölümü izlediler.

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Berna evden kovulur ve tüm gerçekleri Haşmet’e anlatmaya karar verir. Alper’in kedisini bir paçavra gibi sokağa atmasını sindiremeyen Berna’nın intikamı acı olacaktır. Ancak Haşmet’in Alper’e olan güveninin sarsılıp sarsılmayacağı ise bilinmiyor.

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Berna duygu karmaşası yaşamaktadır. Bu nedenle de Leyla ve Alper arasında bir şeyler olduğunu Haşmet’e anlatmaya karar verir. Diğer yandan Canan ve Salih arasında yaşananlar da Ayla’nın gözünden kaçmayacaktır.

Çiçek’in kaçırılmasının ardından gerçekleri öğrenen Alper Berna’yı evden kovar. Çiçek’in ağlamalarına bile aldırış etmeyen Alper artık sona gelmiştir. Derna’nın kovulması Çiçek’i çok üzerken Berna yeni bir plan yapmak için kolları sıvar. Ezgi ve Engin birbirlerini kıskanırlar ve bu büyük bir kavgaya neden olur.

Canan birinin sırrını bildiğini öğrenir ve şok olur. Tehdit edilen Canan seçim yapmak zorunda bırakılacaktır. Engin ve Alper ise Haşmet’in sonunu getirmek için yaptıkları planı hayata geçirirler.

BANA SEVMEYİ ANLAT 19. BÖLÜM FRAGMANI

bana sevmeyi anlat bana sevmeyi anlat yeni bölüm bana sevmeyi anlat 19. bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor