Kırgın Çiçekler Yeni Bölümde Eylül’ün Çaresizliği Meral’in Hatası

Kırgın Çiçekler Yeni Bölümde Eylül’ün Çaresizliği Meral’in Hatası

ATV ekranlarının hüzünlü dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Merakla beklenen yeni bölümde Eylül’ün zor durumda kalacağı görülürken Kemal’in artık gerçek yüzünün gören Mesude ise ne yapacağını bilemez. Kırgın Çiçekler 66. bölümde bol hüzün olacak gibi duruyor.

Kırgın Çiçekler yeni bölümde Kemal planını yapmış ve amacına ulaşmıştır. Eylül’ü rahat bırakmayan Kemal’e karşı gelen Eylül annesinden yardım istese de annesinin yapacak bir şeyi yoktur. Eylül Kemal’in elinden kurtulabilecek mi merak edilirken Meral’in yaşadıkları da izleyenleri heyecanlandırdı.

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Mesude felç kalmıştır. Hastaneden eve getirilen Mesude’nin durumunu kullanan Kemal Eylül’ün kızlarla eve girmesine engel olur. Balayında olan toprak ve Feride’yi rahatsız etmek istemeyen kızlar ne yapacaklarını bilemezler. Diğer yandan Sadullah Zehra’ya evlenme teklifi edeceğini açıklar. Songül ise buna çok üzülür.

Kemal Mesude’nin bakımını Büşra’nın üzerine yıkar ve onu okula göndermez. Mesude ise yavaş yavaş Kemal’in gerçek yüzünü görmeye başlamıştır. Annesi ve kardeşinin durumuna çok üzülen Eylül tek başına eve girmek zorunda kalır. Bu da Kemal’in tam beklediği şeydir. Eve giren Eylül’e saldıran Kemal Mesude’ye tüm gerçekleri açıklar. Mesude ise yatağında sadece ağlar. Kızına neler olduğunu görse de bir şey yapamaz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 66. BÖLÜM FRAGMANI

kırgın çiçekler kırgın çiçekler 66. bölüm kırgın çiçekler yeni bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor