Hayat Şarkısı Yeni Bölümde Bayram’dan Hülya’ya Destek

Hayat Şarkısı Yeni Bölümde Bayram’dan Hülya’ya Destek

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Yılbaşı haftası olması dolayısı ile geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Hayat Şarkısı izleyenlerini merakta bırakmıştı. Hayat Şarkısı 37. bölüm fragmanında Hülya gerçekleri Bayram’a anlatıyor ve Bayram Hülya’ya sahip çıkıyor.

Hayat Şarkısı son bölümde Kerim ve Hülya şiddetli bir kavga etmişler, Kerim kavganın ardından evi terk etmişti. Kerim’in evden gitmesinin ardından sancıları başlayan Hülya kapıya yetişip yardım çağırmak istese de başaramamış bayılmıştı. Hayat Şarkısı hayranları Hülya’nın bebeğine bir şey olup olmadığını merak ederken sevilen dizi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM ÖZETİ

Bebeğin kaçırılmasının sonrasında evde yaşanan gerginlik havası Hülya’yı derinden etkilerken Cem’i bulmak için Mahir ile beraber yaptığı plan sonrasında Bayram Hülya’ya rest çeker. Bunun üstüne Kerim ile de kavga eden Hülya gerçekleri anlatan bir mektup yazsa da Kerim kandırıldığını düşündü ve evdeki tüm eşyaları paramparça ederek evden ayrıldı.

Hülya yaşanan kavgayı kaldıramadı ve bebeğin sancısıyla beraber evde tek başına baygınlık geçirdi. Bayram oğullarını da yanına alarak Cem’in ölümünün ardından yaşanacak olanların ihtimalleri üzerine bir tedbir aldı. Bayram ve Süheyla evlilik yıldönümleri için aileleriyle beraber kısa bir tatile çıkarken burada Zeynep ve Hüseyin arasında

Yaşananları kaldıramayan Hülya, bebeğinin sancısıyla birlikte evde tek başınayken baygınlık geçirdi. Abisinin Kerim’e kocasından ayrılma tavsiyesinde bulunurken Cem’in kazaya kurban gitmesi üzerine Bayram oğullarını toplayarak alınacak tedbirleri anlattı.

HAYAT ŞARKISI 37. BÖLÜM FRAGMANI

hayat şarkısı hayat şarkısı yeni bölüm hayat şarkısı 37. bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor