Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm ATV Yayın Akışı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm ATV Yayın Akışı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak. ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerine başka bir programın olduğu görülüyor. Yılbaşından sonraki hafta tüm diziler yayınlanmasa da bu hafta itibari ile tüm dizilerin yeni bölümleri yayınlanmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın neden yayınlanmadığı ise bilinmiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından izleyenler büyük bir merakla yeni bölümü beklese de ne yazık ki dizinin hayrına bir hafta daha beklemek zorunda kalacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı yayınlansa da dizinin yeni bölümünün haftaya ekranlara geleceği duyuruldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 53. BÖLÜM ÖZETİ

Masa gülmezler’in öldürülmesinin ardından bir kez daha toplanacaktır. Bu toplantı Ünal Kaplan’ı tedirgin ederken, masadaki üyeler neler olacağından habersizdir. Diğer yandan Hızır Özkan’a Özkan da Hızır'a ulaşmaya çalışmaktadır. Buluşmak için bir tarih ve saat belirlense de Hızır Özkan ile hiçbir zaman konuşamaz.

Ünal’ın sözünü ettiği Suzi nihayet görünmüştür. Türkiye’ye gelen Suzi neden geldiğini anlatmaz. Ancak Özkan’ın biletini kesmek için buradadır. Suzi Özkan’ı öldürür ve görevini tamamlar. Ancak Alparslan’ı da görmek istemektedir. Hızır ise hainin ismini almasından dolayı planlarını kesinleştirir.

Meryem Hızır’ı eve çağırır ve evde kısa süreliğine bir mutluluk olur. Ancak Zeynep hala babası tarafından affedilmemiştir. Esra verdiği kararı uygulamaya geçirir. İlyas son anda öğrendikleri karşısında hem sevinir hem de korkar. Ancak Esra'ya yetişememiştir ve artık Esra’yı görmek istememektedir. 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 54. bölüm atv yayın akışı
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor