Anne Yeni Bölüm Star Tv Yayın Akışı

Anne Yeni Bölüm Star Tv Yayın Akışı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Anne yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir başarı yakaladı. Geçtiğimiz hafta yılbaşı nedeniyle yayınlanmayan Anne bu hafta da Star Tv yayın akışında yok. Tüm dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmasına rağmen Anne dizisinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı merak ediliyor.

Anne son bölümde izleyenleri şok eden olaylar yaşanmış Turna’nın ölüp ölmediği merak edilmişti. Anne 11. Bölüm fragmanında merak edilenlere dair hiçbir ipucu bulunmazken dizinin yeni bölümünün haftaya yayınlanacağı bilgisi verildi. Yani izleyenler dizinin yeni bölümü için 3 hafta beklemiş olacak.

ANNE SON BÖLÜM ÖZETİ

Turna Zeynep’in başının belaya girmemesi için suskunluğuna son vermiş ve Şule ile mutluluk oyunu oynamaya başlamıştır. Zeynep Turna’nın iyi olduğunu düşünse de aslında gerçekler öyle değildi. Cengiz ise Zeynep’in karşısına çıkmış ve Turna konusunda tek muhatabın kendisi olduğunu belirtmişti.

Şule Turna’yı pavyona götürmüş ancak patron buna sinirlenmişti. Üstüne çocuk şubeden polis ekiplerinin gelmesiyle pavyondaki müşteri dağılınca patron Cengiz’in boğazına yapışmış ve zararının karşılanmasını istemişti. Cengiz parayı nereden bulacağını düşünürken aklına Zeynep gelmiş ve Turna’nın geleceği için olduğunu söyleyerek ondan para istemişti. Zeynep parayı bulmaya çalışırken birçok belayı atlatsa da parayı vermek için Şule’nin evine gittiğinde gördüğü manzara onu da ekran başındakileri de şok etmişti.

 ANNE 11. BÖLÜM FRAGMANI

anne yeni bölüm anne yeni bölüm 11. bölüm star tv yayın akışı
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor