Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm Fragmanında Sürpriz Evlilik

Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm Fragmanında Sürpriz Evlilik

Sevilen dizi Hangimiz Sevmedik dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Macera ve kahkaha dolu son bölümde mahalleye yeni bir isim gelirken Itır ve Tarık zor durumda kaldı. Gördüklerine inanamayan Adile ve Münir ise neler yapacaklarını düşünmeye başlarken onları da bir sürpriz beklemekteydi.

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hangimiz Sevmedik yeni bölümde Adile ve Münir evlenmeye karar verirken mahalleli bu duruma şaşıp kalıyor. Itır ve Tarık’ın sonunun ne olacağı merak edilirken diziye dahil olan Yeliz Kuvancı’nın hangi bölümde ortaya çıkacağı merak ediliyor.

HANGİMİZ SEVMEDİK SON BÖLÜM ÖZETİ

Romantik dakikalarda Adile ve Münir’e yakalanan Itır ve Tarık yapacak bir şeyin olmadığını anlayıp gerçekleri söylerler. Ancak ikisi de anne babasının yüreğine inmesini istemediği için sadece sevgili olduklarını ve bunun da yeni başladığını açıklarlar. Ayrıca bu aşkın doğmasına neden olan kişinin de Münir baba olduğunu söylerler. Hal böyle olunca Adile ve Münir onları ayırmak için plan yapar.

Şener’in halası ve süt annesi Adalet sürpriz yaparak mahalleye gelir. Adalet’in hem iyi hem de kötü bir haberi vardır. Mahalleli ne kadar Münir ve Adile’nin inadını kırmaya çalışsa da başarını olamaz. Itır ve Tarık ise ayrılmamaya niyetlidir.

HANGİMİZ SEVMEDİK 22. BÖLÜM FRAGMANI

hangimiz sevmedik hangimiz sevmedik yeni bölüm hangimiz sevmedik 22. bölüm fragmanı
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor