Paramparça Yeni Bölümde Dilara Yaralanıyor

Paramparça Yeni Bölümde Dilara Yaralanıyor

Sevilen dizi Paramparça son bölümüyle ün akşam ekranlara geldi. Paramparça son bölümde Cansu’nun eline Emre bebeği veren Dilara yaptığının yanlış olduğunu düşünmese de Deniz ve Cihan yaşananlara karşı çıkmıştır. Cansu ise çok mutludur. Deniz ve Cihan bebeğin ailesiyle konuşmaya gittiklerinde gerçekleri görürler.

Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu yeni bölüm fragmanında Dilara’nın hastaneye kaldırılması herkesi üzerken yaşananlar karşısında Cihan ve Harun’un yanı sıra kızlar da çok üzülüyor. Dilara’nın gözlerini açıp açmayacağı ise bilinmiyor. Diğer yandan Ozan annesinin bunu kendine neden yaptığını anlamaya çalışıyor.

PARAMPARÇA SON BÖLÜM ÖZETİ

Dilara bebeğin ailesine 10 milyon teklif eder ve kabul edilir. Emre bebeği alıp kızına götüren Dilara onun gözlerindeki mutluluğu görünce çok mutlu olur. Ancak Deniz eve gelince gördüğü manzara karşısında çok sinirlenir ve bir türlü yapılanı anlayamaz.

Hazal Özkan’ın yanına gider ve geçmişi konuşurlar. Beraber yemek yiyecekleri sırada Neriman’ın gelip gördüklerini anlatması Hazal’ı çok korkutur ve Cansu’nun yanına gitmek için yola çıkar. Cihan da haberi alır almaz Cansu’nun evine gider. Deniz ve Cihan yapılanın suç olduğunu anlatmaya çalışsa da Cansu artık bebeği bırakmayacaktır.

Harun Dilara’nın Cihan’a hala duygu beslediğini düşünmektedir. Bunu açık açık sorar ve olumsuz bir yanıt alır. Damir ise artık Asuman ve Cansan’ı eline almıştır. Ekrem Bey kızına dava açmaktan vazgeçse de son attığı adımla beraber kararı da değişecektir. Ozan Harun ve annesinin konuşmasını dinlerken gerçeği öğrenir.

PARAMPARÇA 87. BÖLÜM FRAGMANI

paramparça paramparça yeni bölüm paramparça 87. bölüm fragmanı
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor