Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölümde Derin’in Gidişi

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölümde Derin’in Gidişi

ATV ekranlarının yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümüyle izleyenlerden tam not almıştı. Bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde bol heyecan yaşanacak gibi duruyor. Derin’e kızgın olan Ali onu dinleyecek mi merak ediliyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümüyle geçtiğimiz hafta yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştı. Yük gemilerinde çalışan Ali ile varlıklı bir ailenin kızı olan Derin’in karşılaşmasıyla başlayan dizi başka yerlere uzanmış ve kapsamlı bir hikaye sunmuştu. Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölüm ile bu akşam aynı duyguyu verebilecek mi bekleniyor.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rauf’un gemi adamı belgesinde yırttığı sayfalar yüzünden gemiye binemeyen Ali, yeni belgelerini çıkarana kadar İstanbul’da mahsur kalır. Şahin’e sığınan Ali, onun babası olduğundan habersizdir. Şahin ise oğlunun yaşadığını öğrendiği andan itibaren hayata sıkı sıkıya bağlanmıştır.

Derin’in evinde büyük bir gerginlik vardır. Yaşananlar gazetelerde yerini almış ve düğün iptal edilmiştir. Yiğit perişan bir halde olsa da Tekin Mirkelamoğlu kızını kaybetmekten değil kurduğu düzenin bozulmasından korkmaktadır. Ali ise Derin’i bıraktığı eve giderek ona İstanbul’da kaldığını söylemek istemiştir. Ancak Derin orada yoktur.

Ali Derin’in yalan söylediğini anlayınca çok üzülür ve ona ulaşamayacağını anlar. Ancak Derin bir tesadüf eseri Ali’nin kaldığını öğrenecek ve ona kendini anlatmaya çalışacaktır.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 2. BÖLÜM FRAGMANI

bu şehir arkandan gelecek bu şehir arkandan gelecek 2. bölüm bu şehir arkandan gelecek yeni bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor