Poyraz Karayel Yeni Bölümde Nevra’nın Yeni Planı

Poyraz Karayel Yeni Bölümde Nevra’nın Yeni Planı

Fenomen dizi Poyraz Karayel bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Merakla beklenen yeni bölümde neler olacağı izleyenler tarafından beklenirken geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Poyraz Karayel heyecanı biraz daha arttırdı. Poyraz Karayel yeni bölümde Çınar Bahri Umman’ın karşısına çıkarken, Nevra Eda’yı avucuna almak için büyük sırrı söylüyor.

Poyraz Karayel son bölümde Çınar gerçekleri öğrenmiş ve bunun hıncını yaşamıştı. Ayşegül’e zarar vermek isteyen Çınar bunu başaramasa da intikamını almaya kararlıydı. Diğer yandan Ayşegül ve Poyraz yeni bir hayat kurmak isteseler de bunun o kadar kolay olmayacağını anladılar.

POYRAZ KARAYEL 75. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çınar’ın planıyla ölümle burun buruna gelen Poyraz, Çınar’ın kimliğini öğrendiğinden habersizdir. Poyraz Çınar ve Nevra’nın karşısına dikilir ve kozlarını paylaşırlar. Ancak Çınar’ın Poyraz’ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur. Çınar bir plan yapar ve Poyraz’ın sevdiklerine zarar vererek ondan intikam almaya karar verir.

Kendisini bıçaklayan İsa’yı affetmeye hazır olan Taşkafa bir görgü tanığı olduğundan habersizdir. Görgü tanığının ifadesi her şeyi allak bullak ederken Bahri Umman görgü tanığının ifadesini değiştirmek için olayın peşine düşmüştür. Ancak bu öyle kolay olmayacaktır.

Poyraz Karayel son bölümde aradıkları ismin Nevra olduğunu ortaya çıkaran Poyraz istifa edip Ayşegül ve Sinan ile yeni bir hayata başlamanın planlarını yapmıştı. Ancak kötülük peşlerini bırakmayacaktır.

POYRAZ KARAYEL 75. BÖLÜM FRAGMANI

poyraz karayel poyraz karayel 75. bölüm poyraz karayel yeni bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor