Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster Koltuğunu Devrediyor

Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster Koltuğunu Devrediyor

Yılların eskimeyen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? bir sunucu daha değiştirmeye hazırlanıyor. Senelerdir Kenan Işık’ın sunumu ile renklenen sevilen yarışma acı kazanın sonrasında Selçuk Yöntem tarafından devralınmıştı. Ancak çıkan haberlere göre Selçuk Yöntem de koltuğu başka bir isme bırakacak. Artık Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasını Murat Yıldırım sunacak.

2000’li yıllara Kim 500 Milyar İster adıyla damga vuran Kim Milyoner Olmak İster? yarışması seneler boyu Kenan Işık tarafından sunulmuş, yarışma onun adıyla ünlenmişti. Ardından Kenan Işık’ın sağlık sorunlarının ortaya çıkması ve bitkisel hayata girmesi nedeniyle bir süre konuk sunucular yarışmayı idare etmiş, ardından yönetim Selçuk Yöntem ile el sıkışmıştı. Selçuk Yöntem 2014 yılından itibaren Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasını sunarken taraflar yollarını ayırmaya karar verdi.

MURAT YILDIRIM KİM MİLYONER OLMAK İSTER SUNUCU KOLTUĞUNDA

Selçuk Yöntem’in yarışmayı bırakacağına ilişkin haberlerle beraber yarışmayı kimin sunacağı da belli oldu. ATV yönetimi Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının yeni sunucusu olarak Murat Yıldırım’ı seçti. Murat Yıldırım son olarak evlilik haberleriyle gündeme gelmişti.

Karizmatik ve ses tonuna önem veren program yapımcısı sunucu koltuğunda Murat Yıldırım’ı görmek istedi. Selçuk Yöntem’in programı neden bıraktığı ise bilinmiyor. Murat yıldırım sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla da haberi doğruladı. 

murat yıldırım murat yıldırım kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor