Kara Sevda Yeni bölümde Kemal’in Büyük Planı

Kara Sevda Yeni bölümde Kemal’in Büyük Planı

Kara Sevda merakla beklenen yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacak. İzleyenler tarafından geçtiğimiz hafta yayınlanması beklenen, ancak yılbaşı sonrası olması nedeniyle yayınlanmayan Kara Sevda dizisinin yeni bölümünde Emir Deniz’e iyice yakınlaşırken Nihan olanları anlayamıyor. Kemal ise gözünü karartıp kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapıyor.

Kara Sevda son bölümde yaşananların ardından izleyenler merakta kalmıştı. Geçtiğimiz hafta da yayınlanmayan Kara Sevda bu hafta izleyenlerin gözünü kırpmadan izlemesine neden olacak. Kemal Deniz’i alıyor ve hedefine ulaşıyor. Bu durumda Emir’in ne yapacağı ise merak konusu.

KARA SEVDA 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevdiği kadın ve kızı Deniz’den Emir yüzünden ayrı kalan Kemal sonunda gözünü karartıyor ve gizli bir planla Emir’in evine girerek Deniz’i kaçırmaya çalışıyor. 

KARA SEVDA SON BÖLÜM ÖZETİ

Deniz’in sırrına yaklaşan Kemal daha önce Deniz’in doktoru olarak kendini tanıtan kişinin gerçek doktor olmadığını öğrendi. Deniz ile alakalı şüpheleri olan ve araştırmaya başlayan Kemal Emir ve Nihan’ın kendisinden hayatıyla alakalı bir gerçeği sakladığından şüphelenerek gerçeklere iyice yaklaştı.

Nihan Emir’e Kemal ile neden beraber olduğunu açıklamak için uğraşırken Deniz hastalanıyor ve Vildan tarafından hastaneye götürülüyor. Bu küçük hastalık bile Emir’in çok endişelenmesine neden olurken Nihan Emir’in Deniz’e karşı artan ilgisi ile adeta şok oldu. Nihan Emir ve Deniz arasındaki bağın hızlı bir şekilde arttığını gözlemledi. Bu durum Nihan'ı çok büyük bir karar almaya itti. Ancak bu karar Emir’in dikkatinden kaçmadı ve Nihan’ı beklemediği bir felakete doğru sürükledi.

KARA SEVDA 51. BÖLÜM FRAGMANI

kara sevda kara sevda 51. bölüm kara sevda yeni bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor