Kaş Kişiye Özeldir

Kaş Kişiye Özeldir

Türk kadınlarının genetik miras olarak güzel kaşlara sahip olduğunu söyleyen Makeup artisti Özge Özel, ancak kaşların bakımının ihmal edildiği bilgisini verdi. Makeup artisti Özge Özel kaşlarla alakalı önemli bilgiler paylaştı.

Kaşların da saçlar ve cilt gibi özel ilgi beklediğini açıklayan Makeup artisti Özge Özel, yanlış kozmetik kullanımı ve bilinçsiz kaç alımı gibi sebeplerden dolayı kaşların küsüp dökülebileceğini ifade etti. kaş genetiği bakımından Türk kadınlarının çok şanslı olduğunu dile getiren Makeup artisti Özge Özel, kaşların yüze anlam katan en önemli unsur olduğuna değindi. Kaşlarla karşımızdaki kişiye ruh halimizi anlatıp yaşımızı belli ettiğimizi açıklayan Makeup artisti Özge Özel, aynı zamanda kaşların karakterle alakalı da bilgi verdiğini söyledi. karşımızdaki kişilerin yaptığımız kaş mimikleriyle sakin, sinirli veya mutlu olduğumuzu anlayacağını ifade eden Makeup artisti Özge Özel, aynı zamanda kaşların kadınların güzelliğini tamamlayan bir unsur olduğuna da değindi.

Yanlış kaş alımları ve kalitesiz kozmetik ürünleri yüzünden kaşların doğallığını kaybettiğini ifade eden Makeup artisti Özge Özel, kimi zaman ehliyetsiz kişilerin yaptıkları müdahalelerin de kaşın daha kötü bir hale gelmesine neden olduğu bilgisini verdi. Kaşların kişiye özel olduğuna değinen Makeup artisti Özge Özel, çoğu kişinin başka birinde gördüğü kaşı istediğini, bunun da yanlış olduğunu belirtti. 

kaş kaş alımı kaş güzelliği
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor