No: 309 Yeni bölümde Emir Bebek Dünyaya Geliyor

No: 309 Yeni bölümde Emir Bebek Dünyaya Geliyor

FOX Tv ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi No: 309 yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Merakla beklenen yeni bölümde Onur ve Lale’nın çocukları doğuyor ve bayram havası her yeri sarıyor. Diğer yandan Onur ve Lale’nin bebekleriyle ilk sınavları da çok merak ediliyor.

No: 309 son bölümde Lale’ye sürpriz bir parti düzenlenmiş ve Lale çok sevinmişti. Ancak partinin sonunda Lale’nin doğum sancıları başlayınca herkes ne yapacağını şaşırmıştı. Hastaneye yetiştirilen Lale çok korkarken Onur da adeta şok oldu ve bir şey yapamaz hale geldi.

NO: 309 SON BÖLÜM ÖZETİ

Emir’in odası için alışverişe çıkan Lale ve Onur yanlarında Yıldız ve Songül’ü de almışlardır. Bunu son anda duyan Betül ise fırsatı hiç kaçırmaz ve hemen yanlarına gider. Ancak kazdığı kuyuya kendisi düşecektir. Nergis ve Nilüfer ise herkesi organize ederek Lale için sürpriz bir baby shower hazırlarlar. Bundan Onur’un da haberi vardır ve bir bahane ile Lale’yi dışarı çıkarır. Bu sırada herkes eve gelir ve ev süslenip Lale için hazırlanır. Ancak asıl sürpriz partinin sonunda Lale’den gelecektir.

Geçtiğimiz hafta aralarındaki sorunları çözen Lale ve Onur’dan habersiz olan Şerife durumu Yıldız’a iletir. Yıldız ise Şerife ile konuşurken konuşmayı İsmet duyar ve bir yılbaşı yemeği organize eder. Betül yine hain planlar yapsa da onu da bir sürpriz beklemektedir.

NO: 309 30. BÖLÜM FRAGMANI

no 309 no 309 yeni bölüm no 309 30. bölüm
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor