Gülşen’in Oğlu Azur Benan'a Filli Karşılama

Gülşen’in Oğlu  Azur Benan'a Filli Karşılama

Haziran ayında Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturan Gülşen geçtiğimiz gün doğum için hastaneye yatmış ve bebeğini doğurmuştu. Anne olan Gülşen bebeğine Azur ismini verirken babası Ozan Çolakoğlu ise Azur ismini verdi. Böylelikle Gülşen’in bebeğinin ismi Azur Benan oldu. Ozan Çolakoğlu doğumun ardından Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanarak duygularını anlattı.

Sevilen şarkıcı Gülşen dün akşam saatlerinde bir erkek bebek dünyaya getirildi. Gülşen’in ve bebeğin sağlığının iyi olduğu öğrenilirken isim konusunda uzun süredir kararsız kalan çift sonunda bebeklerinin ismine karar verdiler. Hamileliği boyunca sahnelerden uzak kalmayan, sürekli konserden konsere koşan Gülşen doğum için sadece arkadaşı Demet Akalın’a izin vermiş, Demet Akalın sosyal medyada yaptığı paylaşımda dua ettiğini söylemişti.

Ozan Çolakoğlu Renkli Sayfalar’a telefonla bağlanarak doğuma girdiğini ve oğlu doğduğu anda kendini tutamayıp ağladığını söyledi. Garip bir duygu olduğuna değinen Ozan Çolakoğlu, Gülşen’in normal doğuma girdiğini boylu poslu tosun gibi bir evlatları olduğunu açıkladı. Ozan Çollakoğlu bebeklerine verdikleri ismin anlamını da paylaştı. Azur gök mavisi anlamına gelirken, Benan parmakla gösterilen kişi manasına gelmekte.

Gülşen’in duygularına dikkat edemediğini doğum sırasında kendini kaybettiğini ve çok heyecanlandığını ifade eden Ozan Çolakoğlu, oğlunu bırakıp stüdyoya gidebilirse onun için bir şarkı yapacağını da duyurdu. 

Demet akalın ise Azur Benan'ın gelişini bu fotoğrafla duyurdu; 

gülşen azur benan ozan çolakoğlu
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor