Bu Şehir Arkandan Gelecek Zorlu Reyting Sınavı (3. Bölüm Fragmanı)

Bu Şehir Arkandan Gelecek Zorlu Reyting Sınavı (3. Bölüm Fragmanı)

ATV ekranalrının yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek dün akşam son bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle sevilen dizinin son bölümde yaşanan olaylar izleyenleri meraklandırdı. Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanında Derin babasının aslında bilmediği bir hikayesi olduğunu öğreniyor.

Geçtiğimiz hafta reytinglerde üçüncü olan ve iyi bir başlangıç yapan Bu Şehir Arkandan Gelecek bu hafta bozguna uğradı. Total seyirci sıralamasında sekizinci sıraya yerleşen Bu Şehir Arkandan Gelecek Diriliş Ertuğrul dizisini geçemedi. Bu Şehir Arkandan Gelecek bir sonraki bölümlerde nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali Rauf’un oynadığı oyun yüzünden gemiye binememiş ve İstanbul’da kalmaya mahkum olmuştur. Yatacak yeri olmayan Ali Şahin’e sığınır. Şahin ise her ne kadar oğlunu bağrına basmak istese de sırrının beklemek zorunda olduğunu bilmektedir.

Mirkelamoğullarının evinde büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Yaşananlar gazetelerde manşet olmuş ve düğün iptal edilmiştir. Tekin Mirkelamoğlu kızının istemiyorsa evlenmeyeceğini söylese de bu sadece bir oyalama taktiğidir. Kızının mutluluğundan çok kendi çıkarlarını düşünen Tekin Mirkelamoğlu bunun için planlar yapmaktadır. Yiğit ise adeta çökmüş ve öfkelenmiştir.

İstanbul’da kaldığını söylemek için derin’i bıraktığı eve giden Ali gerçekleri öğrenir. Derin hiçbir zaman burada yaşamamıştır. Ancak ona ulaşabileceği hiçbir yol da yoktur.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 3. BÖLÜM FRAGMANI

bu şehir arkandan gelecek bu şehir arkandan gelecek 3. bölüm fragmanı bu şehir arkandan gelecek yeni bölüm fragmanı
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor