Snapchat'e Güncelleme Geldi

Snapchat'e Güncelleme Geldi

Sosyal medyanın popüler sitesi olan Snapchat için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Çıktığı günden itibaren sürekli olarak artan bir ivme ile ilerleyen ve kullanıcı sayısında da önemli bir artış yakalayan Snapchat kendini yenilemeye devam ediyor. Facebook, Instagram ve Twitter'ın yanına geç katılan ancak uygulama olarak dillendirilmeye başlandığı zamandan beri yüksek bir trend yakalayarak popüler olan Snapchat yepyeni fonksiyonlarını ve filtrelerini de yayınladığı yeni güncelleme ile kullanıcıların hizmetine sunmuş durumda.

Snapchat sosyal medyaya girdiği ilk günden beri var olan ve bünyesinde hali hazırda kullanımda olan filtre ve yazı şekillerini daha kapsamlı bir seviyeye çıkarması uzun zamandır gündemdeydi. Genel olarak genç yaştaki insanların kullandığı Snapchat bu çerçevesinden biraz daha sıyrılarak sektörde önemli bir yer edinmek amacı ile sunduğu yeni filtrelerini yeni güncellemesi ile birlikte uygulamasına eklemiş konumda yer alıyor.

Yazı şekillerinde de önemli değişimler yapan Snapchat, parmaklarını kullanarak yazıların altını çizmek, bold ve italik gibi yazı şekilleri ile fotoğraf ve videoları destekleme amacında olduğunu da gözler önüne sermiş oldu. Snap olarak atılan yazıların veya resimlerin, eklenen videoların herhangi bir yerinde kullanılmasına da izin verecek olan Snapchat'in bu sayede Instagram'ın bir adım daha önüne geçmesi de sıklıkla dile getirilen konuların başında geliyor. Arttırılmış gerçeklik sloganı ile son güncellemesinin epey katkı sağlayacağı da Snapchat'in geliştiricilerinin beklentileri arasında.

snapchat snapchat güncelleme snapchat özellikleri
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevket Altuğ’dan Haber Var
Şevket Altuğ’dan Haber Var
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor
41 Yıllık Şamdan Sezen Aksu’nun Kanlıca Yalısına Taşınıyor