Yeni Örümcek Adam Spider-Man: Homecoming Fragmanı Yayınlandı

Örümcek Adam film serisinin yeni filmi Spider-Man: Homecoming merakla beklenen fragmanı sonunda yayınlandı. Spider-Man: Homecoming için ilk fragman izleyenlerden tam not alırken, vizyon tarihinin de belli olması Örümcek Adam tutkunlarını heyecanlandırdı.

KÜLTÜR - SANAT - 2016-12-09 14:39:51

Captain America: Civil War’da Avengers ekibiyle yaşadığı macera dolu aksiyonun ardından halası May ile normal bir yaşam sürmeye başlayan Peter Parker için maceradan kurtulmak o kadar da kolay olmayacaktır. Peter Parker kahramanlık ve okul arasında mekik dokumaktadır. Diğer yandan Demir Adam ise Peter Parker’a göz kulak olma görevini üstlenmiştir.

Vulture adlı yeni bir kötü karakterin ortaya çıkması Peter Parker başta olmak üzere etrafındaki sevdiklerinin hayatının tehlikeye girmesine neden olur.

Yönetmenliğini John Watts‘ın üstlendiği Spider-Man: Homecoming filminde Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

Spider-Man: Homecoming 7 Temmuz’da vizyona girecek.

TOM HOLLAND KİMDİR?

1996 yılında doğan Tom Holland, ilk olarak Arrietty filminde rol almıştır. Ardından Kıyamet Günü, How I Live Now, Locke ve Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı gibi filmlerle kendini göstermiştir. Tom Holland son olarak Örümcek Adam: Yuvaya Dönüş filmi için kamera karşısına geçmiştir.

SPİDER-MAN: HOMECOMİNG FRAGMANI

Günün Diğer Haberleri