İstanbulda Patlamada Ölenlerin İsimleri (Beşiktaş Patlaması)

Cumartesi akşamı Beşiktaş- Bursaspor maçından 1,5 saat sonra gerçekleşen hain patlamada ölenlerin isimleri herkes tarafından merak edilmekte.Yakınlarına ulaşamayan veya tanıdıklarından haber alamayanların içine korku düşmüş durumda. Patlamada ölenlerin sayısı 39’a çıkarken, İstanbulda patlamada ölenlerin isimleri de açıklandı.

GÜNCEL - 2016-12-12 10:40:00

Beşiktaş Vodafone Arena Stadı’nın yakınlarında gerçekleşen patlamada şehit olanların isimleri açıklandı. Teör saldırısında 30’u polis 9’u sivil olmak üzere 39 kişi hayatını kaybetti. İstanbul’da yaşayan akrabası olan veya tanıdığı olan kişiler isimlerin açıklanmasının ardından kontrol ediyorlar.

İşte İstanbulda patlamada ölenlerin isimleri;

Ali Aksoy

Bora Çelik

Oğuzhan Duyar

Okan Doğan

Soner İdil

Süleyman Korkut

Vefa Karakurdu

Selin Çelik

Adem Oğuz

Adem Serin

Hasan Bilgin

Hüseyin Akyüz

Uğur Ürker

Yasin İke

Çetin Sarıkaya

Durmuş Öcal

Emre Horoz

Hüseyin Dalgılıç

İlker Uylaş

Kadir Yıldırım

Kemal Devrilmez

Mehmet Atıcı

Hamdi Dikmen

Mehmet Taş

Mehmet Zengin

Metin Düzgün

Murat Yılmaz

Mustafa Öztürk

Ahmet Dokuyucu

Berkay Akbaş

Tuncu Uncu

Velat Demiroğlu

PATLAMA SONRASINDA DURUMU AĞIR OLANLAR VAR

Patlama sonrasında yaralanan 154 kişi hastanelerde bulunuyor. Bu yaralıların 14 tanesinin yoğun bakımda olduğu ve durumlarının çok ağır olduğu gelen bilgiler arasında. Patlamada hayatını kaybeden kişilerin sayısıyla alakalı da medyada bir hayli karışıklık bulunuyor. Bazı siteler şehit sayısının çok daha fazla olduğunu paylaşırken, resmi kaynaklara göre ölenlerin sayısı şimdilik 39.

SELİN ÇELİK ÜZDÜ

Ölüm haberleri arasında üniversite öğrencisi olan Görkem Yazıcı herkesi yasa boğarken, geçtiğimiz akşam hastanede yaşam savaşı veren Selin Çelik de herkesi üzdü. Selin Çelik’in Galatasaray Kulübü master yüzücüsü Pelin Çelik’in kardeşi olduğu öğrenildi.

Günün Diğer Haberleri