Damla Ersubaşı Büyüdü Ve Evlendi

Sihirli Annem dizisinde Tuğçe karakteriyle hafızalarda yer eden Damla Ersubaşı geçtiğimiz akşam yapılan nikahla dünya evine girdi. Çocukluk yıllarında sık sık televizyon dizilerinde gördüğümüz Damla Ersubaşı, iş adamı Mustafa Can Keser ile evlendi.

KÜLTÜR - SANAT - 2016-12-26 15:38:08

Uzun sürek Sihirli Annem dizisindeki karakterlerden biri olan Tuğçe karakterine hayat veren Damla Ersubaşı, geçtiğimiz akşam evlendi. Uzun zamandır beraber olduğu iş adamı sevgilisi ile dünya evine giren Damla Ersubaşı’nın düğününden kareler sosyal medyadan paylaşıldı. Güzel oyuncunun sarı olan saçlarını koyu renge boyattığı da gözlerden kaçmadı.

DAMLA ERSUBAŞI KİMDİR?

1993 yılında doğan Damla Ersubaşı, ilk televizyon deneyimini Mehmet Ali Alabora ve Meltem Cumbul’un rol aldığı bir dönemin efsane dizisi Yılan Hikayesi ile yaşamıştır. Ardından birçok dizide ve yapımda da rol alan Damla Ersubaşı, Sihirli Annem dizisi ile büyük bir kitle tarafından sevilmiştir. Uzun seneler bu dizide Tuğçe karakterine hayat veren Damla Ersubaşı, aynız amanda birçok markanın mankenliğini de yapmıştır. Son olarak İlker Ayrık’ın yönettiği Ben Bilmem Eşim Bilir programında görevli olan Damla Ersubaşı 2008 yılından beri hiçbir dizi projesinde yer almamıştır. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimine devam eden güzel oyuncu son olarak 2014 yılında Sabit Kanca 2 filmimde Zeliş karakterine hayat vermiştir.

Günün Diğer Haberleri