Vezir Parmağı Seyirciyle Buluşmaya Hazırlanıyor

Oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi Vezir Parmağı galası dün akşam gerçekleşti. Bütün oyuncu kadrosuyla yapılan özel gösterimde renkli kareler ortaya çıktı. Filmin kemik oyuncu kadrosunda bulunan herkes ve filmin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül Vezir Parmağı ile alakalı düşüncelerini paylaştı.

KÜLTÜR - SANAT - 2017-01-24 18:09:44

Mahsun Kırmızıgül Vezir Parmağı filminde Hamdullah karakterine hayat verdiğini dile getirerek, oyuncu kadrosunun çok geniş olduğunu ve özel gösterimin yapıldığı alana bile sığamadıklarını dile getirerek herkesi güldürdü. Vezir Parmağı filminin izleyici karşısına çıkacağını belirten Mahsun Kırmızıgül çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Gala yerine oyunculu gösterim yaptıklarını söyleyen Kırmızıgül, Vezir Parmağı filminin aslında Yedi Kocalı Hürmüz, Tosun Paşa, Şekerpare ve birçok benzer filme şapka çıkaran bir film olduğunu anlattı. Vezir Parmağı filminin samimi ve eğlenceli olduğunu ifade eden yönetmen, filmlerin bütün olduğunu, kişilere ait olmadıklarını açıkladı. filmde görülmeyen ancak bu filmde emeği olan 500 insanın daha olduğunu açıklayan Mahsun Kırmızıgül, filmin 900 salonda 12 ülkede vizyona gireceğini söyledi.

Gülben Ergen gösterime çocuklarıyla beraber gelirken, çok heyecanlı olduğunu açıkladı. Kapadokya’da iki aya yakın kaldıkları bilgisini veren Gülben Ergen, çekimler sırasında anılar biriktirdiğine dikkat çekti. Usta oyuncu Yasemin Yalçın da filmle alakalı düşüncelerini paylaştı. Mahsun Kırmızıgül’ü tanıdığına çok memnun olduğunu dile getiren Yasemin Yalçın, çok güzel bir çalışma olduğuna değinerek set ortamının çok keyifli olduğu bilgisini verdi. 

Günün Diğer Haberleri