Kaş Ekimi Uygulaması

Kaşların yüzün farklı ifadelerinin oluşumunda önemli bir rolü olduğunu söyleyen Dr. Emrah Çinik, aynı zamanda jest ve mimikler için de kaşların çok önemli olduğunu ifade etti. Dr. Emrah Çinik kaş problemlerinin kişinin psikolojisini bozduğunu dile getirerek konuyla alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

SAĞLIK - 2017-01-25 18:13:51

Kaşların son derece dikkat çekici olduğunu ifade eden Dr. Emrah Çinik, karakteristik yüz ifadesi için kaşların düzgün görünmesinin şart olduğunun altını çizdi. Dökülen veya seyrelen kaşların yerine yenisini çıkartmada kullanılan kozmetikler veya ilaçların faydası olmadığını dile getiren Dr. Emrah Çinik, tel somut ve gerçek sonucun kaş ekimi olduğu bilgisini verdi. Kaza, yanıklar, bazı dermatolojik sebepler ve kaşa şekil vermek için çok sık kaş alınması gibi durumlarda kaşların kısmen veya tamamen kaybedilebileceğini açıklayan Dr. Emrah Çinik kaş, kaş ekiminin teknik olarak saç ekimine benzediğini dile getirerek uygulamanın 1 saat sürdüğünü ve kişinin bir gün sonra banyo yapabileceğini açıkladı. ekilen kaşların uzamasının kişiye göre değiştiğini vurgulayan Dr. Emrah Çinik kaş, bunun iki altı ay arasında olduğunu belirtti.

Yeni ekilen kaşların ilk bir yıl içinde kişinin kendi kaşlarına oranla daha hızlı uzayacağını açıklayan Dr. Emrah Çinik kaş, bir yılın sonunda ekilen kaşların ekildikleri bölgenin uzama hızına adapte olacaklarını söyledi. Dr. Emrah Çinik kaş kaş ekiminde kullanılacak teknik konusunda önemli olduğunu açıklayan Dr. Emrah Çinik kaş, kaş kaybı yaşanmaması işçin uzman ekip gerektiğini vurguladı.

Günün Diğer Haberleri