The 100 4. Sezon 9. Bölüm Yayınlandı

The CW'nin popüler bilim kurgu dizisi bir aylık aranın ardından 4. sezon 9. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Büyük ilgiyle izlenen yapım önümüzdeki sezonun konusu hakkında da küçük spoil verdi.

KÜLTÜR - SANAT - 2017-04-27 09:30:09

Yaklaşık 1 aydır sezon arasında olan the 100 4. sezon 9 bölüm ile yeniden ekranlara döndü. Clark'ın gece kanını kendine enjekte etmesinin ardından sezon arası yapan dizi önemli soru işaretleriyle izleyicilerine veda etmişti. Herkes Clark'ın artık flame taşıyıcısı olarak yerlilere ve halkına liderlik yapabileceğini savunurken öncelikli tehlike radyasyon. Eğer korunacak bir alan veya çözüm bulamazlarsa taht kavgası yapacakları bir hayata sahip olamayacaklar.

Düşmanlar ve dostlar artık tek bir çatı altında birleşerek nasıl hayatta kalacaklarının yolunu aramaya devam ederken. Uzayda gece kanı üretme projeleri biraz hayal ötesi olacak gibi gözüküyor. Ayrıca çok fazla zamanlarıda kalmadı. Asit yağmurları hızlanmaya başladı. Radyasyon dolu fırtınada kapılarında geriye tek seçenek olarak sığınak kalıyor.

Daha önce gemilerini inşaa etmeyi denemişlerdi ancak başarılı olamadılar. Şimdi ikinci bir seçenekleri daha var ilk insanların kurtulduğu sığınak yeniden ortaya çıktı ve ikinci felakette yine insanları kurtarabilecek. Yeterli yemek ve su stokları yapıp insanları barış altında sığınakta toplamayı başırırlarca binlerce hayatı kurtarabilecekler.

Günün Diğer Haberleri