Game of Thrones 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı - Cersei'den beklenmedik sürpriz !

Game of thrones 7. sezon 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Dünyanın merakla takip ettiği en çok izlenen dizi game of thrones yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıktı. 30 Temmuzda yayınlanacak olan The Queen’s Justice fragmanı yayınlandı.

GÜNCEL - 2017-07-24 07:00:03

Dünyanın dört bir tarafında heyecanla izlenen yapım yeni bölümleriyle her hafta HBO üzerinde yayınlanmaya devam ediyor. Özel bir Amerikan kanalı olan HBO yaptığı birçok diziyle gündeme gelirken dünyaya ismini tanıttığı Game of thrones önüne geçilemez başarısına devam ediyor. Bu hafta yayınlanan Stormborn bölümünde yine gelecekte neler, nasıl yaşanacak tarzında senaryonun alt yapısının kurulduğu bir bölüm izledik. 

Game of thrones bu geleneğini uzun zamandır sürdürüyor ve dizinin gidişatı ilk 6 bölümde çizilirken son bölümleri savaş ve aksiyonla geçiyor. Sezona tempolu başlamayı seven yapımcılar büyük savaşın alt yapısını kurmaya devam ediyor. Gelecek bölüm The Queen's Justice ismiyle 30 Temmuz tarihinde ekranlara gelecektir. Dizinin Türkiye yayını ise digitürk play üzerinden Amerikan yayınından hemen sonra yayınlanmaktadır.

Game of Thrones 7. Sezon nereden izlenir

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Game of thrones yayın hakları Türkiye'de Digitürk tarafından satın alındı. Ne kadara satın alındığı açıklanmazken ülkemizde resmi yayın kanalı olmuştur. İnternetten temizlenen yeni bölümleri ücretsiz yayın yapan platformlardan temizlenirken bölümleri ister Amerikan yayınıyla aynı saate Digitürk üzerinden, isterseniz istediğiniz saate Amerikan yayınından 1 saat sonra digitürk play üzerinden izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj seçeneği ise yaklaşık bir gün sonra hazır olarak yine digitürk platformları üzerinde yayınlanmaktadır.

Game of Thrones 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 

Günün Diğer Haberleri