AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgulama İle Sınav Yeri Öğrenme

AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgulama İle Sınav Yeri Öğrenme

26 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi ara sınavları için AÖF sınav giriş belgeleri yayınlandı. Öğrencilerin büyük bir merakla bekledikleri sınav giriş belgelerine Anadolu Üniversitesi resmi web sitesinden ulaşılabilecek.

EĞİTİM - 2016-11-22 12:50:11

2016 – 2017 AÖF (Açıköğretim Fakültesi) güz dönemi sınav tarihlerinin duyurulmasının ardından adayların sınav giriş belgeleri de yayınlandı. Sınava nerede gireceğini merak eden öğrencilerin de böylelikle içi rahatlamış oldu.

AÖF GÜZ VE BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı (26 – 27 Kasım 2016)

AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı (14 -15 Ocak 2017)

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı (15 – 16 Nisan 2017)

AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı (27 – 28 Mayıs 2017)

2016 - 2017 Öğretim Yılı Tek Ders Sınavı (15 Temmuz 2017)

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

AÖF sınav giriş belgesi sorgulamak isteyenlerin öncelikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi web sitesine giriş yapması gerekmektedir. Daha sonra öğrenci otomasyonuna giriş yaparak gerekli bilgilerle sınav giriş belgenizi sorgulayabilirsiniz. Sınava ilk kez girecek olan adayların 1 gün önceden sınav giriş yerlerini gidip görmeleri daha faydalı olacaktır.

Sınavın ardından öğrencilerin en çok merak ettiği soru şüphesiz sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı olacaktır. Ancak AÖF tarafından herhangi bir tarih verilmemiştir.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.