Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, döviz hesaplarını TL'ye çevirdi

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, döviz hesaplarını TL'ye çevirdi

GÜNEYDOĞU Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz, değişik bankalarda bulunan döviz hesaplarını Türk Lirası'na (TL) çevirerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek verdiklerini açıkladı.

EKONOMİ - 2016-12-06 14:44:39

Abdulkadir Çıkmaz, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri'nin bütün döviz hesaplarının Türk Lirası'na çevrildiğini açıkladı. Ülke olarak ekonomiye sahip çıkılması gerektiğini belirten Çıkmaz, şöyle dedi:

"Gün ülkemiz, ekonomimiz için birlik ve beraberlik günüdür. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konuda yaptığı çağrısına destek vermek üzere bizlerde birliklerimiz bünyesinde bulunan dört ayrı birliğimizin bankalardaki döviz hesaplarını Türk Lirası'na çevirdik. Hesaplarımızın TL olarak tutulmasına karar verdik. Türk Lirası'na sahip çıkmak zorundayız. Ekonomimize sahip çıkmak ve güçlenmesine destek olmak zorundayız."

(DHA)
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.