Yeni Yılda 600 Bin Kişi İstihdam Edilecek

Yeni Yılda 600 Bin Kişi İstihdam Edilecek

2017 yılında 600 bin kişinin istihdam edileceğini ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, lise ve üniversite öğrencilerine staj veya çıraklık dönemlerinde harçlık verileceğini söyledi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun açıklamaları herkesi heyecanlandırdı.

EKONOMİ - 2016-12-09 11:40:33

Ekonomi Koordinasyon Kurulunda alınan kararlarla alakalı bazı bilgiler veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2017 yılında 600 bin istihdama destek verileceğini söyledi. Aynı zamanda üniversite öğrencilerine veya işsizlere de istihdam alanının genişletileceğini ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, lise ve üniversite öğrencilerine de aylık harçlık verileceğini söyleyerek, gençlerin ülkemizin geleceği olduğunu vurguladı.

Ülkemizde çok oyun oynandığını açıklayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletle beraber oyun oynayanların kazdıkları çukurlara gömüldüklerini dile getirdi. Gezi olaylarından başlayan ve 17 – 25 aralık ile 15 Temmuz girişimlerinde milletin her ferdiyle ve dik duruşuyla hainlere hesabın sorulduğunu açıklayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bundan sonra da aynı şekilde ders verilmeye devam edileceğini belirtti.

Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla gittiğini ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ülkemizin dimdik ayakta olduğunu vurguladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu 2017 yılının güzel bir sene  olacağını söyledi. 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.