Yarın Okullar Tatil Mi Sorusunun Yanıtı Bekleniyor

Yarın Okullar Tatil Mi Sorusunun Yanıtı Bekleniyor

İstanbul’da bu hafta kar yağışı beklenmesi nedeniyle özellikle öğrenciler kar tatili yapıp yapamayacaklarını merak ediyorlar Yarın okullar tatil mi sorusu vatandaşlar tarafından sıkça sorgulanırken herkes gözünü İstanbul Valiliği’ne dikmiş durumda.

EĞİTİM - 2016-12-12 16:23:56

Kar yağışı yurdun büyük bir bölümünü etkilemeye devam ederken henüz bu sene için kar yağışı görmemiş olan İstanbullular Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre Çarşamba günü yağacak karı bekliyor. Bu hafta yoğun kar yağışı olacağının  haberlerde sıkça tekrarlanmasıyla beraber öğrenciler de kar tatili ile ilgilenmeye başladılar.

İstanbul için kar uyarısı günler önce yapılırken, özellikle Salı ve Çarşamba günleri kar yağacağı söylendi. Öğrenciler ise henüz kar yağışı yokken valilikten gelecek açıklamayı heyecanla bekliyor. Salı günü karla karışık yağmurun İstanbul’da etkili olması beklenirken Çarşamba günü İstanbul’da yoğun kar yağışı beklenmekte.aynı zamanda Çarşamba günü için buzlanma ve don uyarısı da yapıldı.

İstanbul’da kar yağışının olacağının açıklanmasıyla beraber öğrenciler de İstanbul Valiliğinden gelecek olan kar tatili açıklamasını beklemeye başladı. Ancak şimdilik valilikten böyle bir açıklama gelmedi. Yarın için değil, ancak Çarşamba günü için kar tatili olabileceği düşünülüyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uzun vadeli tahminlere göre Salı ve Çarşamba günü ülke genelinde kar yağışı etkili olacak.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.