Gülşen’in Oğlu  Azur Benan'a Filli Karşılama

Gülşen’in Oğlu Azur Benan'a Filli Karşılama

Haziran ayında Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturan Gülşen geçtiğimiz gün doğum için hastaneye yatmış ve bebeğini doğurmuştu. Anne olan Gülşen bebeğine Azur ismini verirken babası Ozan Çolakoğlu ise Azur ismini verdi. Böylelikle Gülşen’in bebeğinin ismi Azur Benan oldu. Ozan Çolakoğlu doğumun ardından Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanarak duygularını anlattı.

MAGAZİN - 2017-01-12 09:09:17

Sevilen şarkıcı Gülşen dün akşam saatlerinde bir erkek bebek dünyaya getirildi. Gülşen’in ve bebeğin sağlığının iyi olduğu öğrenilirken isim konusunda uzun süredir kararsız kalan çift sonunda bebeklerinin ismine karar verdiler. Hamileliği boyunca sahnelerden uzak kalmayan, sürekli konserden konsere koşan Gülşen doğum için sadece arkadaşı Demet Akalın’a izin vermiş, Demet Akalın sosyal medyada yaptığı paylaşımda dua ettiğini söylemişti.

Ozan Çolakoğlu Renkli Sayfalar’a telefonla bağlanarak doğuma girdiğini ve oğlu doğduğu anda kendini tutamayıp ağladığını söyledi. Garip bir duygu olduğuna değinen Ozan Çolakoğlu, Gülşen’in normal doğuma girdiğini boylu poslu tosun gibi bir evlatları olduğunu açıkladı. Ozan Çollakoğlu bebeklerine verdikleri ismin anlamını da paylaştı. Azur gök mavisi anlamına gelirken, Benan parmakla gösterilen kişi manasına gelmekte.

Gülşen’in duygularına dikkat edemediğini doğum sırasında kendini kaybettiğini ve çok heyecanlandığını ifade eden Ozan Çolakoğlu, oğlunu bırakıp stüdyoya gidebilirse onun için bir şarkı yapacağını da duyurdu. 

Demet akalın ise Azur Benan'ın gelişini bu fotoğrafla duyurdu; 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.