Dağ 2 Filminin Kabadayısı Ufuk Bayraktar Akıllı Davrandı

Dağ 2 Filminin Kabadayısı Ufuk Bayraktar Akıllı Davrandı

Sevilen oyuncu Ufuk Bayraktar son olarak rol aldığı Dağ 2 filmi ile kariyerinin zirvesine yerleşti. Türkiye’nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Dağ 2 toplamda 17 milyon lira hasılat yaparken ücretini gişe üzerinden alacak olan Ufuk Bayraktar da milyoner oldu.

MAGAZİN - 2017-01-14 17:59:58

2016 yılının en çok izlenen filmi olan, bir kere gidenin ikinci defa izlemeye gittiği ve hala çoğu sinema salonunda gösterilen Dağ 2 filmi büyük bir başarı yakalandı. İlk filmin neredeyse 10 katından fazla izlenen Dağ 2 filmi toplamda 17 milyon lira hasılat elde etti. Başrollerini  Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli ve Ahu Türkpençe’nin paylaştığı filmde Uzman Çavuş Bekir karakterine hayat veren Ufuk Bayraktar ücretini gişe üzerinden almak için anlaşma yaptı.

Ufuk Bayraktar’ın gişeden kazandığı ücret 850 bin TL olurken filmden toplamda kazandığı para ise 1 milyon lira civarında oldu.

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

1981 yılında doğan Ufuk Bayraktar, lise eğitiminin ardından üniversiteye gitmemeye karar vermiş ve babasının işlettiği Firuzağa Kahvesi’nde çalışmaya başlamıştır. Burada Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilen Ufuk Bayraktar, ilk olarak Bekleme Odası filminde rol almıştır. Ardından birçok filmde rol alan Ufuk Bayraktar, Ezel dizisindeki Ramiz Dayı’nın gençliğine hayat vererek dikkatleri çekmiştir. Ufuk Bayraktar son olarak Dağ 2 filminde rol almıştır. Ufuk Bayraktar aynı zamanda Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide hala oynamaktadır.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.