Bu Şehir Arkandan Gelecek Zorlu Reyting Sınavı (3. Bölüm Fragmanı)

Bu Şehir Arkandan Gelecek Zorlu Reyting Sınavı (3. Bölüm Fragmanı)

ATV ekranalrının yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek dün akşam son bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle sevilen dizinin son bölümde yaşanan olaylar izleyenleri meraklandırdı. Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanında Derin babasının aslında bilmediği bir hikayesi olduğunu öğreniyor.

MAGAZİN - 2017-01-12 12:17:39

Geçtiğimiz hafta reytinglerde üçüncü olan ve iyi bir başlangıç yapan Bu Şehir Arkandan Gelecek bu hafta bozguna uğradı. Total seyirci sıralamasında sekizinci sıraya yerleşen Bu Şehir Arkandan Gelecek Diriliş Ertuğrul dizisini geçemedi. Bu Şehir Arkandan Gelecek bir sonraki bölümlerde nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali Rauf’un oynadığı oyun yüzünden gemiye binememiş ve İstanbul’da kalmaya mahkum olmuştur. Yatacak yeri olmayan Ali Şahin’e sığınır. Şahin ise her ne kadar oğlunu bağrına basmak istese de sırrının beklemek zorunda olduğunu bilmektedir.

Mirkelamoğullarının evinde büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Yaşananlar gazetelerde manşet olmuş ve düğün iptal edilmiştir. Tekin Mirkelamoğlu kızının istemiyorsa evlenmeyeceğini söylese de bu sadece bir oyalama taktiğidir. Kızının mutluluğundan çok kendi çıkarlarını düşünen Tekin Mirkelamoğlu bunun için planlar yapmaktadır. Yiğit ise adeta çökmüş ve öfkelenmiştir.

İstanbul’da kaldığını söylemek için derin’i bıraktığı eve giden Ali gerçekleri öğrenir. Derin hiçbir zaman burada yaşamamıştır. Ancak ona ulaşabileceği hiçbir yol da yoktur.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 3. BÖLÜM FRAGMANI

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.