Apple, iMovie dahil beş uygulamasını tamamen ücretsiz yaptı

Apple, iMovie dahil beş uygulamasını tamamen ücretsiz yaptı

Apple, sevilen uygulamarından beşini ücretsiz bir şekilde iOS ve Mac OS kullanıcılarına sunacak. iMovie, Pages, Numbers, Keynote ve GarageBand uygulamaları da dahil olmak üzere 5 uygulamayı ücretsiz yapan Apple, özellikle 2013 öncesi Apple c

TEKNOLOJİ - 2017-04-19 14:57:11

Apple, sevilen uygulamarından beşini ücretsiz bir şekilde iOS ve Mac OS kullanıcılarına sunacak. iMovie, Pages, Numbers, Keynote ve GarageBand uygulamaları da dahil olmak üzere 5 uygulamayı ücretsiz yapan Apple, özellikle 2013 öncesi Apple cihazlarına sahip olan kullanıcıları sevindirecek.

2013 yılından itibaren Macbook, iPhone, iPod Touch ve iPad satın alan kullanıcılara ücretsiz ve ön yüklü bir şekilde gelen uygulamalar, 2013 yılından daha eski Apple ürünlerine sahip kullanıcılar için ise ücretli olarak sunuluyordu. Özellikle Apple'ın ofis uygulamaları olarak adlandırılabilecek iWork (Pages, Numbers ve Keynote) ve iMovie uygulamalarının ücretsiz hale gelmesi pek çok kullanıcıyı mutlu edecektir.

Hatırlatmak gerekirse iWork uygulamaları olan Pages, Numbers ve Keynote'un her biri iOS platformu için 9.99, Mac OS için ise 19.99 dolar fiyat etiketlerine sahipti. Video düzenleme uygulaması olan iMovie ise Mac OS için 14.99, iOS için ise 4.99 dolar fiyat etiketiyle satılıyordu. Uygulamaların linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Mac OS

– Pages
– Keynote
– Numbers
– GarageBand
– iMovie

iOS

– Pages
– Keynote
– Numbers
– GarageBand
– iMovie

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.