Microsoft, Wunderlist alternatifi To-Do’yu tanıttı

Microsoft, Wunderlist alternatifi To-Do’yu tanıttı

2015 yılında Microsoft tarafından satın alınan ve iş dünyasın uzun süredir kullandığı proje takibi/not tutma uygulaması olan Wunderlist, yolun sonuna geldi. Bir süre içerisinde Wunderlist uygulamasının sonlandırılacağını belirten M

TEKNOLOJİ - 2017-04-20 11:02:11

2015 yılında Microsoft tarafından satın alınan ve iş dünyasın uzun süredir kullandığı proje takibi/not tutma uygulaması olan Wunderlist, yolun sonuna geldi. Bir süre içerisinde Wunderlist uygulamasının sonlandırılacağını belirten Microsoft, yeni uygulaması olan Microsoft To-Do'yu tanıttı.

Wunderlist ekibi tarafından geliştirilen Microsoft To-Do, daha sade ve kullanışlı bir tasarımlar karşımıza çıkıyor. Wunderlist uygulamasının sevilen özelliklerini de bünyesine katan Microsoft To-Do, Web, Android, iOS ve Windows için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Microsoft To-Do'nun ilerleyen dönemler Mac, iPad ve Android tabletler için destek vereceğini de ekleyelim.

Hem iş hem de günlük yaşantınızı düzenlemek için geliştirilen Microsoft To-Do, proje takibi, not tutma ve hatırlatıcı görevleri görüyor. Yapılan açıklamaya göre Microsoft To-Do uygulaması kullanıcılar tarafından benimsendiğinde Wunderlist'in Microsoft tarafından sonlandıracağını da ekleyelim. Dilerseniz Microsoft To-Do uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan, Windows için ise buradan indirebilirsiniz.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.