Aleyna Tilki’ye Edirne’de yağmur şoku

Aleyna Tilki’ye Edirne’de yağmur şoku

Edirne ’de ilk kez sahne alacak olan şarkıcı aleyna tilki ’nin konseri yağmur nedeniyle ertelendi. erken saatte aleyna tilki ’yi izlemek için konser alanına gelen.

MAGAZİN - 2017-07-13 23:03:41

656 ’ncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri etkinlikleri çerçevesinde ücretsiz halk konseri vermek için Edirne ’de sahne alacak genç sanatçı Aleyna Tilki, sağanak yağmur nedeniyle konserini erteledi. Saat 21.00 ’de sahneye çıkması beklenen Tilki ’nin yağmur nedeniyle konserinin iptal olması sevenlerini üzdü. Trakya ’da ilk defa konser verecek olan Tilki, yağmurun azizliğine uğradı.
Yarın Er Meydanı'nda mücadele edecek olan pehlivanların da moral bulacağı Aleyna Tilki ’nin konserinin yakın bir zamanda gerçekleşmesi bekleniyor.

Ergin Yıldız - Koray Ustabaşı 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.