15 Temmuz şehitleri için Boğaziçi Üniversitesi’nde Kur’an okunmasına tepki

15 Temmuz şehitleri için Boğaziçi Üniversitesi’nde Kur’an okunmasına tepki

Boğaziçi üniversitesi ’nde 15 temmuz şehitleri için kur ’an okunmasına bir öğretim üyesi tarafından “kur ’an ibadethanelerde okunur” diyerek tepki gösterildi. cep.

GÜNCEL - 2017-07-16 22:33:37

Boğaziçi Üniversitesi ’ne bir etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte, 15 Temmuz şehitleri için Kur ’an tilaveti yapılacağı duyuruldu. Kur ’an tilaveti yapılacağı esnada üniversitede öğretim üyesi olduğu öğrenilen kişi “Kur ’an okunması ibadethanelerde yapılır” diyerek tepki gösterdi. Öğretim üyesi bu sözlerine salondakiler “Kur ’an her yerde okunur. Rahatsız olan dışarı çıkabilir” diyerek tepki gösterdi. Sözler üzerine öğretim üyesi salonu terk etti.
O anlar ise sosyal medyada paylaşıldı.
 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Sümer Haber - Tarafsız, Güçlü, Doğru Haber. Türkiye'nin ve Dünya'nın gündeminden son dakika hableri, köşe yazıları, spordan magazine tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabileceğiz doğru habercilik ilkerlerini benimsemektedir. Sitemizde yer alan haberler ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu site Gazisoft altyapısını kullanmaktadır.