Nisan 16, 2024

Kırık Hayatlar dizisi ne zaman, hangi kanalda başlayacak? Kırık hayatlar dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kim?

Dizide Kocabey konağında sırların ortaya çıkmasıyla ortaya çıkacak büyük hesaplaşmalar ekrana heyecanlı dakikalar getirecek. Başrollerini Meltem Akçöl ve Erdem Yılmaz’ın paylaştığı yeni günlük Kırık Hayatlar dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, Kırık Hayatlar ne zaman başlıyor? İşte oyuncular ve konu. Yeni bir günlük dizi televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Nöbetçi Yapım’ın, yapımcılığını Berna Akpınar ve Metin Namlısesli’nin üstlendiği “Kırık Hayatlar” hafta içi her gün Kanal D ekranlarına geliyor. Kırık Hayatlar dizisinin oyuncu kadrosu, konusu, yayın hayatı ve kanalı günlük dizinin müdavimleri tarafından merak ediliyor. Peki Kırık Hayatlar ne zaman başlıyor? İşte Kırık Hayatlar dizisinin konusu ve oynanış şekli…

Kırık HAYATLAR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ve İlknur Uğuz Arslan oturuyor. Senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik’in yazdığı Pınar Ordu, İbrahim Güler ve Melek Ordu’nun kaleme aldığı Kırık Hayatlar dizisi Ağustos Pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana geliyor. 23:00’te. Kanal D’de ekrana gelecek.

İki gencin aşkları için neler yapabileceğini anlatan dizinin kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj gibi isimler yer alacak.

KIRIK HAYATLARIN KONUSU NEDİR?

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neler riske atabileceğini, bir annenin iktidar için her şeyi nasıl geride bırakabileceğini ve Kocabey Köşkü’nde sırların ortaya çıkmasıyla aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları gösterecek.

KIRIK HAYATLAR OYUNCULARI KİMLER?

Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk yer alıyor.